Новини

Форум видавців. Точка спільного творення

П'ять днів роботи на Двадцять четвертому Форумі видавців у Львові минули, як один день. У зустрічах, презентаціях, автограф-сесіях. Просто – у розмовах, в обміні враженнями. Вражень було багато, бо Форум – то таки великий вулик, в якому кожен шукає – і навіть знаходить – щось собі до вподоби. А як хтось не встиг до нас на стенд – будь ласка, приходьте в наші книгарні. Наші книгознавці і продавці чекають :)
Світлини Івана ПАРОВ'ЯКА, Лілії СЕНИК, Анни СЕРДЕНЬКО

Іван Пулюй як творець мови. Ірина Фаріон пропонує нове знайомство зі старим ученим

Під час Форуму видавців презентовано монографію мовознавця, доктора філологічних наук, професора Ірини Фаріон «Мовний портрет Івана Пулюя (за листами мислителя)». У цій книжці вчений-фізик, винахідник, відкривач Х-променів розкривається громадськості ще однією важливою гранню своєї діяльності. Вчений був переконаний, що рідну науку і культуру необхідно творити рідною мовою.

Іван Пулюй – людина, яка засвітила Європу

Книжка про мовно-політичний світогляд та мовну практику видатного науковця-фізика та перекладача Біблії українською мовою Івана Пулюя (1845–1918), написана на основі нещодавно виданих листів і публіцистики мислителя. Богослов і фізик, мовознавець і підприємець, суспільний діяч, двигун національної ідеї, Іван Пулюй – людина, що засвітила Європу в прямому і переносному значенні слова…

Паперові книжки vs електронні: хай живуть паперові?

Незважаючи на велике різноманіття форматів електронних книг і пристроїв для їхнього читання, вибір програм з оцифрування літератури, прогнози поліграфічних песимістів, електронна книга поступово втрачає позиції, поступаючись… друкованій. Про це розповідає стаття поліграфічного гіганта MacHouse з посиланням на новітні дослідження у галузі виробництва і продажу книг.

Канікули закінчилися. Новий рік починається :)

Літо поволі закінчується. Сподіваємося, воно було у Вас гарним :) З приємністю повідомляємо, що Видавництво Львівської політехніки вже повертається до роботи і книжок, готується до початку навчального року і вересневої події, якою має стати 24-й Форум видавців.

БАЖАЄМО ТЕПЛОГО І ЗМІСТОВНОГО ЛІТА

Як і щоліта, Видавництво Львівської політехніки іде у відпустку :)
Авторам і читачам бажаємо теплої погоди і доброго настрою. Не забудьте на море, в гори, на дачу прихопити з собою книжку :)
Зустрінемося наприкінці серпня :)

Чи КОЖЕН студент мріє стати МАГІСТРОМ?

Шановний Студенте,
якщо на запитання в заголовку Ви відповісте ствердно,– будь ласка, перечитайте інформацію на плакаті :)
Якщо ж на це запитання Ви відповісте заперечно,– будь ласка, все одно перечитайте.
А що як раптом – ця інформація стане в нагоді комусь із Ваших друзів ;)

Вітаємо з Днем Конституції України!

Нехай ця книга справді буде Основним законом – для всіх без винятку, завжди,– надійною основою української Державності.

До Дня видавця – подарунок читачам

Остання субота травня, як давно і всім відомо, – День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Ми вирішили з нагоди свята, яке гряде, зробити подарунок усім тим, для кого працюємо. Вам, читачам. І розтягнути задоволення на цілий місяць... :)
Приходьте в наші книгарні, ми на Вас чекаємо :)

Третій четвер травня – День вишиванки

Це свято молоде, самодостатнє, незалежне від державних і релігійних свят. 2006 року влаштувати День вишиванки запропонувала студентка з Чернівців; ідея так сподобалася широкому загалові, що її підхопили і в Україні, і в діаспорі.
Серед львів'ян моду на вишиванку запровадив – з умислом чи ні – Іван Франко: вишиту сорочку одягав під звичайну маринарку.
Сьогодні елементи української вишиванки привертають увагу в колекціях відомих домів моди – Жана-Поля Готьє, Джона Ґальяно, Ґуччі, Валентіно.

Syndicate content